ClickCease
UbiQuiti Networks TC-PRO 304.8 m Cat5e Black Kablo TC-PRO
TC-PRO
₺7.498,66 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UC-C6-CMR Cat6 White Kablo UC-C6-CMR
UC-C6-CMR
₺8.026,83 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi ODN 0.5m 0.5 m OM3 LC LC Male connector / Male connector Aqua colour Kablo UOC-0.5
UOC-0.5
₺232,22 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi ODN 1m 1 m OM3 LC LC Male connector / Male connector Aqua colour Kablo UOC-1
UOC-1
₺272,34 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi ODN 2m 2 m OM3 LC LC Male connector / Male connector Aqua colour Kablo UOC-2
UOC-2
₺324,74 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi ODN 3m 3 m OM3 LC LC Male connector / Male connector Aqua colour Kablo UOC-3
UOC-3
₺383,26 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi ODN 5m 5 m OM3 LC LC Male connector / Male connector Aqua colour Kablo UOC-5
UOC-5
₺402,62 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi Ethernet Patch Cable 0.22 m Cat6 RJ-45 RJ-45 Blue Kablo UC-PATCH-RJ45-BL
UC-PATCH-RJ45-BL
₺132,63 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UC-DAC-SFP+ 0.5 m SFP+ SFP+ White Kablo UC-DAC-SFP+
UC-DAC-SFP+
₺749,54 KDV Dahil
UbiQuiti Networks RAD-2RD RD-2G-24 RD-3G-26 RD-5G-30 RD-5G-34 64.8 cm RAD-2RD Network Aksesuarı RAD-2RD
RAD-2RD
₺1.698,26 KDV Dahil
UbiQuiti Networks INS-8023AF-I 18 V 0.7 A 0 70 °C 200 g 93.5 x 27 x 21.5 mm Network Aksesuarı INS-8023AF-I
INS-8023AF-I
₺811,84 KDV Dahil
UbiQuiti Networks INS-8023AF-O Fast Ethernet 10,100 Mbit/s 10/100 Black,White 18 V 0.7 A Network Aksesuarı INS-8023AF-O
INS-8023AF-O
₺842,99 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UB-AM Network Accessory Network Aksesuarı UB-AM
UB-AM
₺362,02 KDV Dahil
UbiQuiti Networks RAD-3RD Stainless steel Ubiquiti Networks RD-5G34 Network Aksesuarı RAD-3RD
RAD-3RD
₺4.307,00 KDV Dahil
UbiQuiti Networks ISO-BEAM-620 White AF-5G30-S45 PBE-5AC-620 PBE-M5-620 RD-5G30-LW Network Aksesuarı ISO-BEAM-620
ISO-BEAM-620
₺3.620,24 KDV Dahil
UbiQuiti Networks AF-5G-OMT-S45 White AF-5G-OMT-S45 Network Aksesuarı AF-5G-OMT-S45
AF-5G-OMT-S45
₺1.566,10 KDV Dahil
UbiQuiti Networks AF-5G34-S45 34 dBi 5.1 5.8 GHz 3° 3° Dual polarization 1.4:1 Network Aksesuarı AF-5G34-S45
AF-5G34-S45
₺16.876,83 KDV Dahil
UbiQuiti Networks ISO-BEAM-16 White NBE-M5-16 NBE-5AC-16 Network Aksesuarı ISO-BEAM-16
ISO-BEAM-16
₺436,60 KDV Dahil
UbiQuiti Networks EP-54V-150W Power supply Black CE FCC IC 150 W 100 240 V 50 60 Hz Network Aksesuarı EP-54V-150W
EP-54V-150W
₺10.206,06 KDV Dahil
UbiQuiti Networks U-PRO-MP Network Accessory Network Aksesuarı U-PRO-MP
U-PRO-MP
₺382,79 KDV Dahil
UbiQuiti Networks ETH-SP-G2 500 A White Network 80 g 91 mm 61 mm Network Aksesuarı ETH-SP-G2
ETH-SP-G2
₺596,61 KDV Dahil
UbiQuiti Networks PowerBeam AC ISO Gen2 450 Mbit/s 25 dBi 5.150 5.850 GHz 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,QPSK Network bridge Metal Network Aksesuarı PBE-5AC-ISO-GEN2
PBE-5AC-ISO-GEN2
₺6.017,53 KDV Dahil
UbiQuiti Networks CamoSkin WLAN access point cover cap Camouflage Network Aksesuarı NHD-COVER-CAMO-3
NHD-COVER-CAMO-3
₺2.287,78 KDV Dahil
UbiQuiti Networks ConcreteSkin WLAN access point cover cap UniFi nanoHD AP Grey Network Aksesuarı NHD-COVER-CONCRETE-3
NHD-COVER-CONCRETE-3
₺2.679,54 KDV Dahil
UbiQuiti Networks MarbleSkin WLAN access point cover cap UniFi nanoHD AP Grey 3 pc(s) Network Aksesuarı NHD-COVER-MARBLE-3
NHD-COVER-MARBLE-3
₺2.460,06 KDV Dahil
UbiQuiti Networks WoodSkin WLAN access point cover cap UniFi nanoHD AP Wood 3 pc(s) Network Aksesuarı NHD-COVER-WOOD-3
NHD-COVER-WOOD-3
₺2.443,07 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UFiber Loco 10,100,1000 Mbit/s 2.488 Gbit/s 76.5 mm 76.5 mm 26.4 mm 77 g UF-LOCO-20 Network Aksesuarı UF-LOCO-20
UF-LOCO-20
₺42.902,44 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UFiber Loco 10,100,1000 Mbit/s 2.488 Gbit/s 76.5 mm 76.5 mm 26.4 mm 77 g UF-LOCO-5 Network Aksesuarı UF-LOCO-5
UF-LOCO-5
₺10.988,16 KDV Dahil
UbiQuiti Networks nanoHD Recessed Ceiling Mount 3-Pack WLAN access point mount UniFi nanoHD AP Grey 210 mm 210 mm 20.6 mm Network Aksesuarı NANOHD-RCM-3
NANOHD-RCM-3
₺2.372,27 KDV Dahil
UbiQuiti Networks LAP-120 16 dBi 5 GHz 10/100/1000 5150 5875 MHz Atheros MIPS 74Kc 533 MHz Network Aksesuarı LAP-120
LAP-120
₺4.866,32 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UniFi Ethernet Patch Cable 0.22 m Cat6 RJ-45 RJ-45 Black Network Aksesuarı UC-PATCH-RJ45-BK
UC-PATCH-RJ45-BK
₺136,41 KDV Dahil
UbiQuiti Networks FlexHD-CM-3 WLAN access point mount UniFi FlexHD White Ubiquiti Networks 3 pc(s) Network Aksesuarı FLEXHD-CM-3
FLEXHD-CM-3
₺2.434,58 KDV Dahil
UbiQuiti Networks Quick-Mount QUICK-MOUNT Network Aksesuarı QUICK-MOUNT
QUICK-MOUNT
₺998,75 KDV Dahil
UbiQuiti Networks USW-Flex-Utility Pole-mounted,Wall-mounted Indoor & outdoor Network Aksesuarı USW-FLEX-UTILITY
USW-FLEX-UTILITY
₺2.372,27 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UF-ADAPTER-APC-50 SC/APC Black,Green 50 pc(s) UF-ADAPTER-APC-50 Network Aksesuarı UF-ADAPTER-APC-50
UF-ADAPTER-APC-50
₺429,52 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UF-SM-PATCH-APC-APC 1.2 m G.657.A1 SC/APC SC/APC Male/Male Yellow UF-SM-PATCH-APC-APC Network Aksesuarı UF-SM-PATCH-APC-APC
UF-SM-PATCH-APC-APC
₺198,24 KDV Dahil
UbiQuiti Networks UF-SM-PATCH-UPC-APC 1.2 m G.657.A1 SC/UPC SC/UPC Male/Female Yellow UF-SM-PATCH-UPC-APC Network Aksesuarı UF-SM-PATCH-UPC-APC
UF-SM-PATCH-UPC-APC
₺125,55 KDV Dahil
UbiQuiti Networks 60G-PM Antenna mount White airFibe airMAX 60G-PM Network Aksesuarı 60G-PM
60G-PM
₺3.948,75 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-48-24W-G IEC 60950-1:2005+A1 UL60950?1 EN55022:2010 EN55024:2010 FCC Class B 48 V 90 260 V 47 63 Hz 0 40 °C 35 95% Poe Injector POE-48-24W-G
POE-48-24W-G
₺691,95 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-50-60W Gigabit Ethernet 10,100,1000 Mbit/s IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1 EN55022:2010 EN55024:2010 50 V 90 260 V 47/63 Hz Poe Injector POE-50-60W
POE-50-60W
₺755,20 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-24-12W-G IEC 60950-1:2005+A1 UL60950?1 EN55022:2010 EN55024:2010 FCC Class B 24 V 90 260 V 47 63 Hz 0 40 °C 35 95% Poe Injector POE-24-12W-G
POE-24-12W-G
₺541,86 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-24 LAN,Power UL CE 24 V 90 260 V 47/63 Hz 0.3 A Poe Injector POE-24
POE-24
₺568,76 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-WM Poe Injector Poe Injector POE-WM
POE-WM
₺42,01 KDV Dahil
UbiQuiti Networks POE-24-30W Gigabit Ethernet 10,100,1000 Mbit/s Black 24 V 30 W 100 240 V Poe Injector POE-24-30W
POE-24-30W
₺606,52 KDV Dahil
UbiQuiti Networks NanoStation M5 150 Mbit/s 10,100 Mbit/s 4.9 5.9 GHz IEEE 802.3u 24 V 1 A Poe Injector NSM5
NSM5
₺4.017,66 KDV Dahil
UbiQuiti NanoStation M 2.4 GHz Poe Injector Ethernet Poe Injector NSM2
NSM2
₺4.057,78 KDV Dahil
UbiQuiti Networks INS-3AF-I-G Gigabit Ethernet IEEE 802.3af White 48 V 48 V 0.5 A Poe Injector INS-3AF-I-G
INS-3AF-I-G
₺943,53 KDV Dahil
UbiQuiti PoE Injector 24VDC 7W Gigabit Port weiss Poe Injector Power over Ethernet Poe Injector POE-24-7W-G-WH
POE-24-7W-G-WH
₺311,52 KDV Dahil
UbiQuiti PoE Injector 24VDC 24W PoE Injector POE-24-24W-5P Poe Injector POE-24-24W-5P
POE-24-24W-5P
₺2.368,50 KDV Dahil
UbiQuiti Networks Access Hub 1000 Mbit/s 12 30 V 0 40 °C 5 90% 190 mm 126 mm UA-HUB Network ekipmanı UA-HUB
UA-HUB
₺9.925,22 KDV Dahil
1 2 3 ... 8 >